Dj Sardi bën deklaratën e papritur për Mozzik: Nuk do t’i luaj kurrë këngët e tij

99

Dj i njohur Sardi i ka habitur të gjithë me deklaratën e tij më të fundit, gjatë një interviste ku është pyetur se cilën këngë nuk do ta luante kurrë edhe pse njerëzit mund ta dëshirojnë pa fund.

Ai u shpreh se nuk do t’i luaj kurrë këngët e reperit Mozzik.

“Nuk do ta luaj kurrë edhe pse ma kërkojnë njerëzit, sidomos këngët e albumit të tij të fundit, Mozart”, u shpreh Dj Sardi.

Mesa duket mes reperit dhe Dj Sardit mund të ketë pasur ndonjë hatërmbetje.