Butrinti publikon foton e parë me Kiarën dhe fansat u çmendën

372

Më në fund, Butrint Imeri dhe Kiara Tito kanë publikuar foton e parë bashkë.

Dyshja kishte kohë që e mohonte se mes tyre ka diçka më tepër sesa shoqërore, dhe ja më në fund po shohim dritë në fund të tunelit.

Këngëtari ka publikuar një foto mjaft të bukur ku shfaqet nën shoqërinë e moderatores, duke pozuar në një fushë golfi.

“Hajt, hajt”, shkruan Butrinti duke në bërë të mendojmë se në fakt bëhet fjalë për një projekt të ri muzikor dhe ky mund të jetë titulli.

Kjo është hera e parë që Butrinti bën pjesë të klipit të dashurën e përfolur prej kohësh.

Nuk e dimë nëse ky projekt do të shërbejë për të na dhënë ndonjë lajm të madh për lidhjen e tyre apo është thjesht shoqëror.

Na mbetet vetëm të presim!