”Break Down”, po bën namin. Maluma promovon artisten shqiptare

263
Sigal

Ka vetëm 24 orë që është publikuar kënga e re nga Enca, që këtë herë është në bashkëpunim me reperin e ri nga Kosova, Don Xhonin.  ”Break Down”, ka përfunduar edhe në Instagramin e këngëtarit Maluma. Kënga e Encës po bën namin, ku në vetën 24 orë ka marrë 1.4 milion shikime në Youtube dhe në botë është në vendin e 11-të. Ky projekt muzikor me skena e tekst eksplicit ka marrë gjithë vëmendjen e publikut.