Bebe Rexha thotë diçka për shqiptarët

100
Sigal

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha, flet gjithmonë për origjinën e saj shqiptare dhe së fundmi në Instagram ajo është shprehur me humor, se është rritur nga një familje shqiptare dhe ia del gjithmonë mbanë për çdo gjë. “Do të vendos në rezyme. Jam rritur në një familje shqiptare’, në mënyrë që ata të dinë se unë mund të përballoj çdo gjë”, shkruhet në postim e Bebes duke bërë gjithë shqiptarët krenarë.