Bashkëshortja e Granit Xhakës zbulon portretin e vajzës së porsalindur

106
Sigal

Futbollisti i njohur Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita u bënë prindër për herë të dytë me datë 24 Prill.

Leonita solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Laneya.

Ajo ka zbuluar për herë të parë portretin engjëllor të vogëlushes. Ajo ka publikuar në rrjetet sociale një foto të saj pranë vajzës tjetër, Ayanës.

Dy motrat e kanë parë njëra-tjetrën të buzëqeshura dhe plot dashuri.

“E gjithë bota ime”, ka shkruar Leonita krahas fotos së ëmbël.