Aktorja e njohur në pritje të ëmbël, shfaqet për herë të parë me barkun e rrumbullakosur

67

Disa kohë më parë u bë e ditur se këngëtari Joe Jonas dhe aktorja e njohur, Sophie Turner do të bëhen prindër për herë të parë. Së fundmi aktorja u pa në publik, pas disa javëve në vetizolim. Ajo ishte me partnerin e saj, teksa po bënin një shëtitje dhe vëmendjen e mori barku i saj i rrumbullakosur.

Kujtojmë se lajmi për shtatzëninë doli në shkurt dhe asnjë nga të dy nuk e ka konfirmuar për publikun, edhe pse tashmë çdo gjë është e qartë.