Afërdita Dreshaj zbulon foton e parë me partnerin

644
Sigal

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj Jakub Kindl kurorëzuan dashurin etyre në martesë vetëm dy muaj më parë. Por çifti i njohur ka 5 vjet që njihen.

Untitled 2

Ditën e sotme ata festojnë 5 vite njohje dhe sigurisht që këtë përvjetor nuk mund ta kalonin pa surpriza. Për të festuar dashurinë e tyre, Jakub i ka bërë dhuratë Afërditës një kuti të mbushur me trëndafila të kuq. E surprizuar dhe e emocionuar, Afërdita nuk ka ngurruar që t’u tregojë të gjithëve se ky ishte zgjimi më i bukur për të.

Untitled 1

Ndërsa ajo këtë ditë të rëndësishme e ka kujtuar përmes fotografisë së tyre të parë. “5 vite më parë unë takova dashurinë e jetës sime dhe kjo fotografi është fotoja jonë e parë bashkë. Sot unë e quaj bashkëshorti im”, – ka shkruar Afërdita.