Dalja e parë zyrtare si çift, Totti dhe Noemi shfaqen krahë njëri-tjetrit në Dubai

89
Sigal

Françesko Totti prej kohësh shoqërohet me të dashurën e tij të re Noemi Bokin, pas ndarjes së bujshme me Ilari Blasin.

Së fundmi, ata kanë bërë daljen e tyre të parë zyrtare së bashku, pas shumë fotove nga paparacët.

Ata shfaqen së bashku në tapetin e kuq të “Goal Soccer Awards” në Dubai, me ish-kapitenin e Romës, që nuk ka frikë ta prezantojë në publik të dashurën e tij të re.