2 milionë për Artin dhe Brendan, ‘Buenos Aires’ kthehet në ‘himnin’ e Tik Tokut

78
Sigal

‘Buenos Aries’ quhet kënga mes Art Rushtit dhe Brenda Asnicar.

Ky projekt muzikor i lansur ditë më parë, nuk po ndalet se pasuri sukses, shkruan Syri Kosova.

Deri me tani, kënga ka kaluar shifrën e 2 milionë klikimeve në Youtube, por, s’po dëgjohet vetëm aty.

‘Buenos Aries’ është kthyer edhe në hit Tik Tok-u, pasi shumë video po bëhen nën tingujt e kësaj kënge.

E mbushur plot ritëm për brenda ky projekt muzikor padyshim që do dëgjohet akoma më shumë.

VIDEO