Xhelal Mziu denoncon shtetin e fasadave: Shqipëria nuk është vetëm qendra e Tiranës

67
Sigal

Xhelal Mziu, drejtuesi politik dhe kandidati për deputet i PD në Qarkun e Dibrës  në një status në Facebook ku tregon se Rilindja grabiti gjithçka dhe në fund i braktisën për të mos u dhënë as dritë për syrin.

Postimi i plote…

Kjo është shtylla monument kulture i Rilindjes.
👉Ja kështu është mbajtur në këmbë #Shteti_bandë për 8 vjet.
🗣25 prilli fundi i hajdutëve të të Rilindjes që grabitën gjithçka dhe në fund i braktisën për të mos u dhënë as dritë për syrin.