VIDEO/ I rrethuar nga mbështetësit, Berisha pas takimit: PD do rikthehet më e bashkuar

158
Sigal

Pas mbylljes së ‘foltores’ në Vlorë, ish-kryeministri Sali Berisha është rrethuar nga mbështetësit të cilët e kanë shoqëruar deri në largimin e tij.

Në një prononcim për mediat, Berisha tha se ndihet më i frymëzuar se kurrë duke theksuar se PD do të rikthehet më e bashkuar dhe më e fortë se kurrë.

“I frymëzuar, ndihem më i frymëzuar se kurrë. PD do të rikthehet më e bashkuar, më e fortë, më e hapur se kurrë. Më demokratike gjithashtu”, deklaroi Berisha.