Telefonata me Cameron, reagon Presidenti Begaj: Mirënjohës për mbështetjen e Britanisë

17
Sigal

Pas postimit në rrjetet sociale të Cameron lidhur me telefona që kishte zhvilluar me Begajn, ky i fundit ka reagur përmes një statusi në rrjetet sociale.

Presidenti Begaj shprehet se në telefonatën e zhvilluar mes tij dhe Sekretarit të Jashtëm britanik David Cameron ata biseduan lidhur me forcimin e lidhjeve si aleatë te vjetër të NATO-s.

Telefonata me Cameron, reagon Begaj: Mirënjohës për