FOTO nga vendngjarja/ Ekzekutohet i riu në Elbasan, ndodhej në makinë me një vajzë

99
Sigal

Më pak se 24 orë pas dy vrasjeve të ndodhura në Vlorë dhe Tiranë, një tjetër vrasje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan.

Një person është ekzekutuar brenda në makinën e tij, ndërsa ngjarja e rëndë ka ndodhur lagjen “Skënderbej” .

Forca të shumta policie kanë shkuar në vendin e ngjarjes për të zbardhur rrethanat e kësaj vrasjeje, ndërsa emri i viktimës nuk bëhet i ditur.

Mësohet po ashtu se i riu ndodhej në makinë, i shoqëruar nga një vajzë.

FOTO nga vendngjarja/ Ekzekutohet i riu në Elbasan, ndodhej nëFOTO nga vendngjarja/ Ekzekutohet i riu në Elbasan, ndodhej nëFOTO nga vendngjarja/ Ekzekutohet i riu në Elbasan, ndodhej në