Tedi Blushi reagon për fyerjet e Brahos: Nuk ke asnjë fije karakteri

329
Sigal

Tedi Blushi, zëdhënës i Presidentit Ilir Meta, ka reaguar ndaj fyerjeve dhe deklaratave jo etike, që Spartak Braho bëri në adresë të kreut te shtetit në takimin e mbajtur sot në Skrapar me Edi Ramën.

“O Tak Çiçi, nuk të vjen turp, që sulmon Ilir Metën për llogari të Edi Ramës dhe të gjithë antishqiptarëve, nga Skrapari i patriotëve dhe i atdhetarëve?
Ti as sorrë nuk e meriton të quhesh, se edhe sorra e ka një fije karakteri!”,- shkruan Tedi Blushi në një postim të shpërndarë në rrjetet sociale.