Sulmet e Ramës/ Reagon Tabaku: Nuk mbushen xhepat e boshatisura të shqiptarëve nga fyerjet dhe gënjeshtrat e tua!

258
Sigal

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, ka reaguar për sulmet e Edi Ramës ndaj opozitës.

Përmes një postimi në facebook, Tabaku shprehet se fyerjet e kryeministrit nuk i mbushin dot xhepat e shqiptarëve.ë

Postimi i plotë i Tabakut:

“Fatkeqësi për shqiptarët që KM në vend që të marrë masa për të kryer pagesat që ka premtuar për familjet dhe bizneset e goditura, harxhon gjithë kohën duke sulmuar opozitën. Fyerjet e KM nuk mbushin xhepat e boshatisura të shqiptarëve. Boll i lodhe njerëzit me gënjeshtra”, shkruan Tabaku.