Skandali/ Policia godet me shkelma dhe grushta një qytetar (VIDEO)

40

Shembja e godinës së Teatrit Kombëtar ka bërë që një numër i lartë qytetarësh të grumbullohen para bashkisë dhe të shprehin mllefin e tyre.

Shumë qytetarë kanë reaguar ashpër, ndërkohë që policia nuk është përmbajtur ndaj tyre dhe njëri nga qytetarët e kanë shtrirë në tokë duke e goditur.

Siç shihet nga pamjet qytetari është rrethuar nga forca të shumta policia, dhe po qëllohet me forcë nga policia.