Rama ”paqe” me Bushatin? Dylgjeri: E dini sa është rroga e Komisionerit në OSBE?

127

Gazetari Ylli Dylgjeri i njohur për komentet pikante, këtë herë është marrë me lajmet mbi ”paqen” mes kryeministrit Edi Rama dhe ish-ministrit të Jashtëm, Ditmir Bushati. ”Shëëëët Mos i thoni njeriut! A e dini o frendsa sa është rroga e Komisionerit? 12 mijë e 900 euro në muaj. Mos i thoni njeriut. Nuk quhet blerje e Ramës, por shitje e Bushatit”,- shkruan Dylgjeri në një postim në facebook.