‘Aty ku bashkohen Buna dhe Drini’, Presidenti Meta ndan FOTO-n dhe ka një urim

112
Sigal

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar një foto ku shfaqet në Shkodër, aty ku bashkohen dy lumenjtë Buna dhe Drini.Ai uron për një të diel të bukur dhe të bashkuar me familjet.‘Nga ku bashkohen Buna dhe Drini, ju uroj një të diel të bukur dhe të bashkuar me familjen tuaj!’, shkruan Meta.

 

 

Image