Petrit Vasili : Sadisti luan basketboll, njerëzit humbin jetën me COVID

72
Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili i është pergjigjur, kryeministrit Rama teksa ky i fundit ka publikuar një video duke luajtur basketboll në qytetin e Rrogozhinës.
Ja postimi i plotë :
Sadisti luan basketboll, njerezit humbin jeten me COVID! (VIDEO).
Sot 786 raste me COVID dhe 11 qytetare humbin jeten prej tij, ndersa Rama luan basketboll per qejf te tij ne Rrogozhine.
Bëmat e ketij SADISTI s’mund te harrohen kurre!
Shiheni VIDEON e sotme dhe mos e harroni !!