Petrit Vasili: Na e shpifi ky kryeministër frikacak

381
Sigal

Ish-kreu i deputetëve të Lëvizjes Socialiste për Integrim, përmes një postimi në rrjetet sociale, ka sjellë disa foto, për të dëshmuar se si kontrollohen njerëzit, e sidomos gratë që marrin pjesë në mitingjet e Edi Ramës.

“Edhe qindra police, edhe vetë me antiplumb, edhe gardë, edhe makinë të blinduar, edhe kontrollon çantat e grave në miting, edhe duart në trup u fut njerëzve nga frika dhe ngrehet si gjeli në pleh dhe gjoja po takon popullin”,- shkruan, ndër të tjera, Vasili.

Postimi i plotë i Vasilit

Na e shpifi ky frikacak!!(FOTO).

Edhe qindra police, edhe vete me antiplumb, edhe garde, edhe makine te blinduar, edhe kontrollon cantat e grave ne miting, edhe duart ne trup i fut njerezve nga frika dhe ngrehet si gjeli ne pleh dhe gjoja po takon popullin.

Na beri per te vjelle ky kryeminister qe mbeti duke u futur pas potureve te policeve dhe mbasi sigurohet se s’do ta rrahin fillon e kakarit.

Shihni fotot dhe do t’ju shpifet edhe juve.