“Për Saliun po!”, Berisha falenderon nënë Bardhen, që nuk pranon të ngrejë dolli për Edi Ramën

485

Një video nga emisioni i Ardit Gjebresë, është kthyer në virale. Aty shfaqet një grua e moshuar, nënë Bardhja, e cila refuzon të ngrejë dolli për Edi Ramën, por e ngre me fund për Berishën.

Video ka qarkulluar në rrjet gjatë këtyre ditëve, dhe ish kryeministri e ka falenderuar të moshuarën.

“Falenderim! Miq, e falenderoj dhe e pershendes nga zemra Nane Bardhen per dolline dhe i uroj asaj dhe gjithe familjes se saj shendet, mbaresi dhe jete te gjate. sb’”, shkruan Berisha.

VIDEO: