Noka nxjerr foton e Hahn me Soros: A nuk ishte ky që tha vjet që negotiatat u hapën?!

368
Sigal

Ne nje status ne Facebook Flamur Noka ka publikuar nje foto duke ironizuar me nje te vertete.

“Kam shumë besim që vendet anëtare të Bashkimit Evropian do të japin dritën jeshile në tetor për Maqedoninë e Veriut, por edhe për Shqipërinë, për hapjen e negociatave të anëtarësimit” tha Hahn. Por sot ndryshoi mendje duke then se nese nuk hapen faji nuk eshte i Rames…

Postimi i Plote:

Po ky z.Hahn a ishte ai qe erdhi vjet e na tha se u hapen negociatat dhe merita eshte e Rames dhe na hapi shampanjen dhe na uroi…????A eshte i njejti ky qe na thote sot qe po su hapen negociatat nuk eshte faji i Rames .??Cilin Hahn te besojme??

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing and suit