Nard Ndoka “thumbon” Bashën: O Lul B, lëri trekëndëshat, të ka fut Ramsi në rreth me 17 Maj 2017

121
Sigal

Kreu i partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka thumbuar ish-kreu ne Partisë Demokratike Lulzim Basha lidhur me deklaratën e tij sot.

Ndoka shkruan në Facebook se: “O Lul B, lëri trekëndëshat, se të ka fut Ramsi në rreth, qe me 17 Maj 2017.”

Ndërkohë më herët Basha shkroi në rrjetet sociale se sa herë do të fshehë diçka, non grata hap thesin e mashtrimeve dhe shpifjeve.

Basha thekson se bashkë i kanë oligarkët dhe mediat, lejet, kullat, koncesionet e tenderat, bandat dhe policët e gjyqtarët e korruptuar.