Meta pret sot në takim, Zv.kryeministren e Bullgarisë, Zaharieva

415
Presidenti i Republikes, Ilir Meta do të zhvillojë sot në orën 10:00, një takim me Zv.kryeministren dhe Ministren e Punëve të Jashtme të Republikes se Bullgarisë, Ekaterina Zaharieva në Presidencë.
Sigal