Kuçovë, ora 19:00/ Zhvillohet takimi përmbyllës madhështor i Lëvizjes Socialiste për Integrim

435
Sot pasdite ora 19:00 në qytetin e Kuçovës zhvillohet takimi përmbyllës zgjedhor i Lëvizjes Socialiste për Integrim. 
I pranishëm do të jetë dhe Kryetari I Kuvendit, Ilir Meta. 
Takimi do të bëhet në sheshin e Beratit.
Përshkrimi në eventin në rrjetin social Facebook

“Të mërkurën, më 21 qershor, ora 19:00 të mblidhemi të gjithë së bashku në sheshin e Beratit për të treguar se kush e meriton të drejtojë vendin! 
Nga Berati le të dëgjohet jehona e fitores që po afron!
Le të bëhemi të gjithë së bashku për të marrë më në fund shansin që na takon. I pranishëm Z. Ilir Meta 
Të gjithë për një, LSI për të gjithë!!!”
Sigal