Komunist që u bë demokrat dhe u bë prap komunist, Frrok Cupi :

890

Komunist qe u be demokrat dhe u be prap komunist .
Frrok Cupi :

 1. Ka qënë me pseudonimin : Spiun i sigurimit .
  Nje pleher qe tashme eshte i lidhur me Sander Leshajn sepse e ka patriot .
  Te dashur miq ! Ende do vazhdojme ti degjojme këta pseoanalist që na e bejne corbe nje debat politk, duke ofendur institucionin e presidencen apo presidentin Ilir Meta ?
  Miq, u ka ardhur fundi ketyre kellirave te pushtetit të Edi Rames !
  Rama po mundohet të qendrojë në pushtetin e pa merituar, sepse 2017 tregoj qarte se si i vodhi votat . Kemi dosjet e pergjimve që ende kjo prokurori apo gjykate, nuk dihet se ku i ka çuar te kapuar nga narko shteti . Kemi dy ish ministra të brendshëm të kapur nga trafiku i droges dhe sot nuk kemi nje pergjegjesi shteterore, ndërgjegje njerzore, pergjegjesi politike e morale. Këta bëjnë vetëm propagande , mostrat si ish spiuni i sigurimit te shteti që ngre moralin e gruas së Bilalit dhe shpif duke sharë pa kuptim dhe mllef ndaj presidenti te republikes se shqiperise . Në fund te fundit vendos populli ! Vetëm atëherë behen dallimet se kush eshte kellira , kush jane ushtaret qe duan te mbajne pushtetin e vdekur te Edi Rames . Koha do sheroj shum gjera, por koha po tregon qe ka ardh fundi dhe do tregoje që keta do te kene nje fund të hidhur poltik dhe ligjor . Rroftë Shqiperia, e të rrojnë shqiptaret !
  Vdeshkshin spiunet dhe tradhtarët e kombit Shqiptar !

Nga Ervis Zholi novamedia