Ja si Elbasani braktisi farsën e Edi Ramës

401
Sigal

Ashtu si edhe në qytete të tjera, edhe Elbasani e braktis kryeministrin Edi Rama.

Siç shihet edhe në postimin e fundit të ish kryeministrit Sali Berisha, pjesa më e madhe e karrikeve ka qenë bosh, ndërsa shton se mitingu është bërë me punonjësit e një prej biznesmenëve pranë kreut të qeverisë.

“Elbasani braktis farsën e Edvin Mafisë. Në farsë marrin pjesë me detyrim punëtorët e Lucës! Nderim qytetarëve të Elbasanit që braktisën Edvin Kristaq Hajdutin dhe hajnat e tij. Rama ik! Fitore!”, shkruan Berisha në reagimin e tij.