Ironizon gazetari: Kim-Bashës: Siç mbrojta 5 Qershorin, te mbroj dhe ty!

135
Sigal

Gazetari Çim Peka ka ironizuar takimin e ambasadores së SHBA, Yuri Kim me kreun e PD Lulzim Basha në selinë blu.
“Kim-Bashës: Siç mbrojta 5 Qershorin, te mbroj dhe ty!”,- shkruan Peka.