FOTO+VIDEO/ LSI ngre në këmbë Fierin, mijëra njerëz në rrugë për të pritur Kryemadhin

59
Sigal

Lëvizja Socialiste për Integrim ka planifikuar një takim elektoral në orën 18.30 në qytetin e Fierit.

Teksa duhet dhe një orë e 15 minuta që takimi të fillojë, mbështetësit e LSI-së janë mbledhur rrugëve të qytetit për të pritur kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi.

Ashtu si në Vlorë, edhe Fieri po mbushet nga simpatizantët e LSI-së.