Deda dhe Gjoka në protestë: Jemi me studentët

372
Sigal

Aktori i njohur i humorit, Julian Deda dhe këngëtari Renis Gjoka i janë bashkuar protestës së studentëve para Kryeministrisë. Ata kanë publikuar një foto së bashku në protestë dhe shprehen në mbështetje të studentëve. “Ne jemi këtu me studentët”,-shkruajnë Deda dhe Gjoka në postim në Instagram.