Braimllari: Kryemashtruesi ishte në Korçë dhe premtoi përsëri aeroport

176
Sigal

Kandidati për deputet i LSI, Endri Braimllari ne nje status ne rrjetin social Facebook eshte shprehur se Kryeministri perseri premton aeroporte gje qe e ka premtuar qe ne 2017 dhe vetem ka mashtruar…

Statusi i plote…

Kryemashtruesi ishte në Korçë dhe premtoi përsëri aeroport.😂
E ka premtuar ne 2017 dhe mashtroi.
Të njëjtin mashtrim e serviri sërisht para qytetarëve.
Një gjë është e sigurtë do përfundojë me 3 mandate në Korçë.