Berisha publikon fotot: Ja si e ka katandisur Universitetin e Shkodrës piktori dështak

636
Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar disa foto nga Universiteti i Shkodrës.
Ai akuzon kryeministrin Edi Rama dhe Ministren e Arsimit Lindita Nikolla për gjendjen e rënduar të këtij universiteti, i cili shfaqet në foto i mykur, me suva të rënë dhe me lagështirë.
STATUSI I BERISHËS
Ja si e kane katandisur Universitetin e Shkodrës piktori dështak dhe ndrikulla Nikolla! sb
“Përshëndetje zoti Sali Berisha po ju shkruaj nga universiteti “Luigj Gurakuqi” Shkodër, Departamenti i Infermierisë. Këto janë kushtet skandaloze ku ne studiojmë dhe paguajmë 300 mijë lekë të vjetra në vit dhe kushtet janë skandaloze të lutem bëje publike anonim të lutem respekte”.


Sigal