Berisha pritet me ovacione në stadium/ Mbi 4900 delegatë të pranishëm

219
Sigal

Lideri historik demokrat, Sali Berisha, u prit me ovacione në stadiumin AirAlbania.

Më shumë se 4900 delegatë janë të pranishëm në Kuvendin e Rithemelimit të Partisë Demokratike.

Nën tingujt e Europë, Berisha u ul pranë Belind Këllicit dhe Albana Vokshit.

Ndërkohë numri i delegatëve vetëm rritej.