Berisha: Dy skafe me drogë nisen 3 herë në javë nga Shëngjini, ja e kujt është

429
Ish-Kryeministri Sali Berisha ka denoncuar në Facebook faktin se dy skafe të ngarkuara me kanabis sativa, nisen 3 herë në javë nga Shëngjini.
Denoncimi në Facebook i ish-Kryeministrit Sali Berisha:

Qytetari dixhital denoncon:
-Dy skafe te fuqishme ngarkohen me kanabis ne Shengjin tek Rera e Hedhur!

Skafet i leviz klani Noka, konkretisht Xhevahir Noka! sb

“pershnetje zoti sali berisha.desha te ju informoj se 2-3 here ne jave ne shengjin te lezhes vijne 2 skafa me motorra shum te fuqishem pert tu ngarkuar me hashash te rana e hidhme me urdher nokave me sakt te gjavahir nokes .Policia e dine mire por ndane fitimin dhe nise edhe drogen e vet,po mujte pobliko po mos ms nxjerr.te pershnes nga zemra.”
Sigal