Balliu: Me urdhër të Bashës, demokratët u dhunuan barbarisht. E gjtha për të ruajtur karrigen dhe financat e tij

127
Ish-deputeti demokrat Klevis Balliu ka reaguar permes nje statusi per situaten ne PD ku tha se me  urdhër të Lulzim Bashës demokratët u dhunuan barbarisht.
“Kur shoh sot pafytyrësinë e tij duke folur për dhunë, se është thyer një xham, ndërkohë demokratëve me talebanët e tij ai i ka dhunuar e gjakosur. E kuptoj dëshpërin e tij.
Gjakderdhja ishte urdhëri i Bashës për të mbrojtur interesat e tij, karrigen e tij dhe mbi të gjitha financat e tij.”
Sigal