1 orë larg nga mbyllja e procesit/ Spahia thirrje qytetarëve: Drejtohuni kutive të votimit, shërbimi më i madh që i bëni Shkodrës dhe Shqipërisë

149
Sigal

Kandidati i “Shtëpisë së Lirisë” për kreun e bashkisë Shkodër, Bardh Spahia sapo ka marrë pejsë në procesin e votimit dhe në deklaratën e bërë për mediat, u ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve që ende nuk kishin votuar, të gjenin kohën dhe mundësinë për t’ju drejtuar kutive të votimit.

Spahia: Falenderoj cdo komisioner, te trupes zgjedhore me seriozitetin qe kane kaluar kete proces Falenderoj cdo qytetar.

Dua ti bej nje thirrje te gjithe atyre qytetareve te cilet nuk kane gjetur kohën apo mundesine ti drejtohen kutive te votimit. Shërbimi më i madh që mund ti bëjnë Shkodrës tone, Shqipërisë tonë.