Malltezi: Basha në pazare me Ramën dhe Sorosin

80
Sigal

Nga Abi Malltezi

Ka pasur njerez te qarte qysh ne 2017 qe e dinin qe Basha eshte ne pazare me Ramen e Soros dhe po ben gjithshka qe te ike, te mos qendroje si fraksion, por te gjeje sebep qe te bashkohet dhe te vjedhi me Ramen.