Video/ Analizë nga Basir Çollaku: Ja bëtë ‘nënën’ Shqipërisë, e ropët dhe plaçkitët

870
Sigal

Gazetari Besir Çollaku ne nje video ben nje analize te poltikaneve, zytarve, oligarkeve shqiptare duke thene se cdo gje e kan kthyer ne parti. Ai shprehet se ata fituat tenderin “Ti bejme nenen shqiprise” .Se perzune gjysmen e shqiptareve te cilet punonin me djers e me mund.

Ja video e plote