Modelja e njohur ngacmon keq imagjinatën me këtë foto

291
Sigal

Modelja e famshme ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve me foton ku tregon gjoksin.

Modelja e famshme, Lindsey Pelas, njihet për format e përkryera trupore.

Andaj asnjëherë nuk ngurron që ti ekspozoj në fotot që poston në rrjete sociale, e njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

E veshur me bikini të zeza ajo është fotografuar nga afër dhe ka marrë edhe njëherë vëmendjen.

Lindsey publikon shpesh edhe video ku shfaqet duke bërë lëvizje tejet provokative. Nuk duhet të harrojmë se ndiqet nga 9 milionë njerëz.

Image