Kjo do të jetë dita juaj më me fat për qershorin, në bazë të shenjës suaj të horoskopit

88
Sigal

Gjatë qershorit, ju do të dilni nga ajo zona e sigurt e komfortit dhe do të jeni mjaft të guximshëm për të rrezikuar drejt diçkaje të re.

Ju jeni plotësisht të mbështetur për ta bërë këtë ndërsa Venusi kalon në Luan, ashtu si Mërkuri zhvendoset te Binjakët.

Ja dita më me fat e muajit për qershorin 2023, sipas shenjës së zodiakut:

Dashi

Dita më me fat: e shtunë, 3 qershor

Demi

Dita më me fat: e diel, 11 qershor

Binjakët

Dita më me fat: e shtunë, 17 qershor

Gaforrja

Dita më me fat: e shtunë, 17 qershor

Luani

Dita më me fat: e premte, 30 qershor

Virgjëresha

Dita më me fat: e hënë, 19 qershor

Peshorja

Dita më me fat: e diel, 11 qershor

Akrepi

Dita më me fat: e enjte, 22 qershor

Shigjetari

Dita më me fat: e hënë, 5 qershor

Bricjapi

Dita më me fat: e mërkurë, 21 qershor

Ujori

Dita më me fat: e mërkurë, 21 qershor