Feston ditëlindjen Olta Gixhari merr suprizën e bukur nga i dashuri

980
Sigal

Pak ditë më parë aktorja e njohur Olta Gixhari  tregoi se është në një lidhje.

E ndodhur buzë detit dhe me një kërcim senusual aktorja publikoi një video ku shkruante :  “E bërë nga dashuria ime”.

Ndërsa ditë ne sotme aktorja feston ditëlindjen dhe suprizën më të bukur e të veçantë e ka marrë në mesnatë.

Olta ka publikuar një tortë me një qiri të shkëputur nga një darkë romantike.

Ndërkohë që në mëngjes ka publikuar një tufë me trëndafila të kuq që me siguri ja ka dhuruar partneri.

Olta mbush sot 33-vjeçe dhe siç duket kjo ditëlindje e ka gjetur më të lumtur dhe të dashuruar se kurrë më parë.

Image

Image