Zbuloni parashikimin e motit për ditën e nesërme

355
Sigal

E shtunë, 15 shkurt 2020. Parashikimi sipas IGJEUM

Nesër (e shtunë, dt.15) nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Nesër (e shtunë, dt.15) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 9 / 16 °C

në vendet e ulëta: 7 / 15 °C

në vendet malore: 2 / 11 °C

ERA

Nesër (e shtunë, dt.15) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.