Rihanna e deklaron të hapur sezonin e hoodie-ve në mënyrën më seksi të mundshme

173
Sigal

Ndërkohë që po përgatitet për performancën e saj në Super Bowl, RiRi po kalon kohën e lirë duke na ndriçuar me stilin dhe rehatinë e saj.

Ajo postoi një video në Instagram, ku pozoi me një hoodie dhe mbathje gri, të krijuara nga “Fenty x Savage” dhe kërcen e pashqetësuar dhe në mënyrë shumë seksi, siç i ka hije në fund të ditës.

Pra, zyrtarisht, sezoni i hoodie-ve është i hapur dhe këtë e tregon Rihanna, me reklamën e parë për markën e saj, që pas lindjes së djalit të saj me A$AP Rocky, në maj të këtij viti.

Ndërkohë, ja edhe disa mënyra si ta kombinosh një hoodie:

Me fund tenisi

Rihanna e deklaron të hapur sezonin e hoodie-ve në mënyrën

@MODEDAMOUR/ PINTEREST

Me xhinse dhe xhaketë xhins

Rihanna e deklaron të hapur sezonin e hoodie-ve në mënyrën

@MODEDAMOUR/ PINTEREST

Me streçe

Rihanna e deklaron të hapur sezonin e hoodie-ve në mënyrën

@YASHIKATHISSIDE09/ PINTEREST

Me pardesy

Rihanna e deklaron të hapur sezonin e hoodie-ve në mënyrën

@SOCIETY19/ PINTEREST

Me pantallona serioze dhe xhaketë lëkure

Rihanna e deklaron të hapur sezonin e hoodie-ve në mënyrën

@WHOWHATWEAR/ PINTEREST

Me xhinse dhe taka

Rihanna e deklaron të hapur sezonin e hoodie-ve në mënyrën

@WATTPAD/ PINTEREST

Me xhaketë serioze

Rihanna e deklaron të hapur sezonin e hoodie-ve në mënyrën

@ITSKATHERINEPAIGE/ PINTEREST

Me pantallona cargo

Rihanna e deklaron të hapur sezonin e hoodie-ve në mënyrën

@JISSELBARRIOS123/ PINTEREST

Me tuta, në të njëjtën ngjyrë ose jo

Rihanna e deklaron të hapur sezonin e hoodie-ve në mënyrën

@HELLOFASHIONBLOG/ PINTEREST