“Kujdes në lidhje me punën dhe shëndetin…”, Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë të zodiakut

60
Sigal

Dashi

Jeni ne qender te rrugeve komunikuese dhe veprues
Mjafton te perballeni me nje person nga e kaluara dhe t’i jepni rendesi dhe mund te humbni.

Ne te kundert po vazhduat perpara e keqja zhduket si me magji

Demi

Kujdes nga inatet dhe problemet e se kaluares ne lidhje me punen dhe shendetin nese keni lindur ne dhjetediteshin e trete te shenjes tuaj.

Por gjithsesi jeni ne nje fillim te ri pune dhe lidhjeje te gjate ne martese me dike qe keni shume vite qe njihjeni ose me dike me te madh ne moshe e ne reputacion

Binjaket

Nese e lini pas te kaluarën ne çeshtjet erotik.

Ku dikush ju eshte bere shume stresant dhe xheloz , do arrini te shikoni nje mundesi te re qe keni para jush dhe nje fillim te ri ne biznes

Gaforrja

Nje projekt ambicioz i se kaluaeres do tregojë qe ishte gabim por qe e keni te veshtire te terhiqeni tashme nga ky projekt i gabuar.

Çdo gje e ka nje çmim dhe ky moment do tregoj pikerisht kete çmim.

Por ka shume shprese per fillime te reja dhe siguri ekonomike

Luani

Sot do keni nje takim me fat qe do sjelle nje marreveshje te mire dhe afat gjate ne lidhje me nje plan apo qellim tuajin ne bashkëpunime.

Por mund te vendosni edhe per nje marrëdhenie ku do perqendroheni totalisht ne te tashmen dhe te ardhmen

Virgjeresha

Nje dallge e bukur ngrihet rreth jush dhe ju mund te beni serf po te doni qe ta shijoni.

Por kjo mundesi mund te jete edhe ne lidhje me ekonomine dhe punen.

Te lindurit ne dhjetediteshin e trete mund te kene probleme me ekonomine dhe punen

Peshorja

Do jeni dy anet e nje medalje ne diten e sotme ku pamja e pare ju çon direkt ne sukses personal dhe ne sukses ne jeten erotike, kurse pamja e dyte eshte me e fshehte dhe me nje te kaluar qe ju sjell probleme

Akrepi

Sot ju do ti ndikoni vete veprimet dhe diskutimet e te tjereve.

Do ta keni kete mundesi pasi energjia qe disponini eshte ne nje drejtim ku te tjeret vetem mund te pershtaten dhe jo te kundershtojne

Shigjetari

Nje lajm i mire sot per qellimet tuaja dhe per ekonomine tuaj.

Nje marrveshje do jete shume e frytshme dhe nje vendim per te vepruar shpejt ne nje çeshtje erotike do jete i favorshem

Bricjapi

E kaluara ju frikeson dhe ju ka lene nje traume sidmos ne lidhje me nje martesë eapo marrëdhenie e cila mendoni se ju perket.

Por mos u merrni me veten pasi dikush po ju thur nje parapaskne ne pune

Ujori

Ju jeni persona qe funksiononi me te ardhmen duke bere te duket sikur e kaluara nuk ka ekzistuar.

Per ju sot e ardhmja do sjell nje lajm te mire ekonomim e ligjor.

Kujdes problemet familjare

Peshqit

Situatat sot jane me te forta nga sa ju mund te deklaroni dhe te mbani.

Kjo do te thote qe mund te hidhni gurin dhe te fshihni doren.

Nese jeni te lindur ne dhjetëditeshin e pare dhe te dyte do keni fat, nese jeni lindur ne dhjetediteshin e trete ,pak veshtire sot