Sigal

Një coktail për të festuar këtë stinë të bukur! Kjo verë do t’i ngjajë një coktaili special, me përbërës unikë dhe në gjendje për t’ju dhënë një shije të papërsëritshme pushimeve tuaja. Zbuloni coktailin tuaj sipas shenjës zodiakale dhe ai do ta kthejë verën tuaj në një festë të vërtetë!

Dashi: Martini Rosso. Ngjyra juaj e preferuar!

Demi: Xhin tonik. Konstrasti i nevojshëm!

Binjakët: Mojito. Freski e pastër!

Gaforrja: Moscow Mule. Diçka speciale!

Luani: Cuba Libre. Fidel Kastro ishte një luan!

Virgjëresha: Negroni. Sepse ka origjinë aristokrate!

Peshorja: Vodka lemon. Shuan etjen ashtu si simpatia jote!

Akrepi: Manhattan. Një coktail që flet humb gjuhë!

Shigjetari: Cosmopolitan. Sepse ky emër është familjar me ty!

Bricjapi: Margarita. Ka një efekt hidratues!

Ujori: Spritz. I thjeshtë, por i shijshëm.

Peshqit: Caipiroska. I ëmbël si ty!