Zajmina merr “flakë” pas propozimit

619
Këngëtarja Zajmina Vasjari, ditën e “Shën Valentinit” mori një surprizë shumë të bukur nga partneri i saj, i cili i propozoi martesë. Por shihet se pas këtij propozimi këngëtarja i ka shtyrë edhe më shumë pushimet në Maldive. Këto ditë Zai ka qenë shumë aktive në instagram dhe këtë e shohim në fotot super “hot” të postuara prej vetë këngëtares ajo shfaqet në formë shumë të mirë. Mesa duket Zajminës po i shijojnë shumë pushimet pas surprises së bukur siç ishte propozimi për martesë.
Sigal