Rita Ora në Londër, e gjitha me të zeza

250
Ajo njihet për stilin e saj të veçantë me veshjen dhe për ditëlindjen e stilistit Kyle De’Vollenë në Londër Rita Ora u shfaq me një look i gjithi i zi.
Këngëtarja me origjinë shqiptare ishte veshur një fustan të zi me një pelice sipër dhe një pale çizme të zeza lëkure, teksa shoqërohej nga miku i saj Vas J Morgan.