Nicole Scherzinger e relaksuar pas pushimeve me Kasamin

304
Pas pushimeve të “çmendura”, në ishullin grek të Mykonos, Nicole Scherzinger u duk mjaft bukur të mërkurën pasdite në Nju Jork. 
Ish ylli i Pussycat Doll shfaqi trupin e saj të bukur, e veshur në një fustan ngjyrë krem, kur doli për një shëtitje në qendër të qytetit të zhurmshëm Manhattan.
Ndryshe, Nicole Scherzinger u përfol shumë këtyre ditëve për lidhjen me futbollistin shqiptar Pajtim Kasami. Lidhja e tyre u vërtetua pasi ata u panë duke u puthur dhe duke u kujdesur për njëri tjetrin.