Nicole Kidman mer çmimin si “Aktorja me e mirë” në WhatsOnStage

479
Nicole Kidman ka shtuar në koleksionin e saj të trofeve një tjetër çmim kur është nderuar si “Aktorja më e mirë” në eventin “WhatsOnStage”. 48 vjeçarja është fotografuar mbrëmjen e së dielës në Teatrin e Princit të Uellsit kur rrëmbeu çmimin për rolin e saj në “Photograph 51”. E veshur me një fustan me detaje lulesh aktorja ka pozuar me trofeun e saj, ku dhe mundi Denise Gough, Lia Williams, Rosalie Craig and Harriet Walter
Sigal