Më në fund Kim vjen me një paraqitje tepër seksi

591
Gjithnjë e më shumë po i  shkon e bardha! Kim Kardashian ka treguar trupin e saj seksi me një paraqitje që e ka bërë gjatë ditës se sotme
Kim Kardashian është dukur tepër seksi me një veshje të bardhë derisa ka dalë për të darkuar në LA me shokët e saj.
Në të njëjtën kohë, ylli publikojë foto dhe tizerin e sezonit të ri të emisionit të saj.
Madje, në klip ajo pranoi që është duke pritur fëmijën e tretë në familjen e saj nëpërmes një nëne surrogate.
Fëmija pritet që të lind gjatë muajit janar, shkruajnë mediat amerikane sot.
Sigal